Projecten

klik hier om de showreel te bekijken.

 

Installatie & Museum

  • ‘Micropia’ soundscape, interface geluiden, soundfx bij filmpjes en geluid bij diverse installaties voor Micropia, een afdeling van dierentuin Artis over het aller kleinste leven in de wereld; de microben.

Geluidseffecten en Sounddesign:

  • ‘Vele Hemels’ productie: Caviar, regie: Jan Matthys (2017, speelfilm)
  • ‘Het Tweede Gelaat’ productie:Eyeworks Film & TV Drama Belgie, regie: Jan Verheyen (2017, speelfilm)
  • ‘Kroongetuige’ productie: Strix Television, regie: Tonnie Dinjens (2017, televisie)
  • ‘Rockumentary Grunn, Vortex en Come Correct”, productie: Roeland Dijksterhuis (2017, korte documentaires)
  • ‘Voor Elkaar Gemaakt’ productie: NL Film, regie: Martijn Heijne (2017, speelfilm)
  • ‘Tuintje in mijn Hart’ productie: Farmhouse Film & TV, regie: Marc Waltman (2017, speelfilm)
  • ‘Soof2’ productie: Keyfilm, regie: Esmé Lammers (2016, speelfilm)
  • ‘de Premier’ productie: Woestijnvis, regie: Erik van Looy (2016, speelfilm)
  • ‘the Gap’ productie: VIVI film, regie: Patrick Vandenbroeck  (2016, korte animatie film)
  • ‘Everybody Happy?’ productie: Eyeworks Film & TV Drama Belgie, regie: Nic Balthazar (2016, speelfilm)
  • ‘Uilebal’ productie: Lemming film, regie: Simone van Dusseldorp (2016, speelfilm)
  • ‘Fake’ productie: All Yours Film, regie: Thomas Acda (2016, telefilm)
  • ‘Sneek Week’ productie: Farmhouse Film & TV, regie: Martijn Heijne (2016, speelfilm)
  • ‘Ja ik Wil’ productie: Eyeworks Film & TV Drama, regie: Kees van Nieuwkerk (2015, speelfilm)
  • ‘The Cherry Tree’ productie: Fantastic Films, regie David Keating (2015, speelfilm)
  • ‘The Loft (USA)’ productie: woestijnvis, regie: Erik van Looy (2013, speelfilm) Amerikaanse remake van de Belgische Loft
  • ‘Taart’ productie: Pupkin Film & VPRO, regie: Tallulah Hazekamp Schwab (2014, tv serie)
  • ‘De Poel’ productie: House of the Nether Horror, regie: Chris W Michell (2014, speelfilm) Gouden kalf voor beste sound design
  • ‘Mees Kees II – Mees Kees op Kamp’  productie: PV Pictures, regie: Barbara Bredero (2013, speelfilm)
  • ‘Het Diner’ productie Eyeworks Film & TV Drama, regie Menno Meyjes (2013, speelfilm)
  • ‘Qissa: The Tale of a Lonely Ghost’ productie: Heimatfilm, regie Anup Singh (2013, speelfilm) Openingsfilm IFFR 2014
  • ‘Mimoun’ productie: Stetz film, regie: Tallulah Hazekamp Schwab (2013, korte tv film)
  • ‘De Marathon’ productie: Eyeworks Film & TV Drama, regie: DiederickKoopal (2012, speelfilm)
  • ‘Mees Kees’ productie: PV Pictures, regie: Barbara Bredero (2012, speelfilm)
  • ‘Jackie’ productie: Eyeworks Film & TV Drama, regie: Antoinette Beumer (2012, speelfilm)
  • ‘Tot Altijd’ productie: Eyeworks Film & TV Drama Belgie, regie: Nic Balthazar (2012, speelfilm)
  • ‘Nova Zembla’ productie: Eyeworks Film & TV Drama, regie: Reinout Oerlemans (2011,film) Eerste Nederlandse 3D film
  • ‘All Stars2 – Old stars’ productie: Rolf Koot productions, regie: Jean van de Velde (2011,film)
  • ‘De Eerste Snee’ regie: Tallulah Schwab (2011, korte tv film)
  • ‘Isabelle’ productie: idtV-Film, regie: Ben Somebogaard (2011, speelfilm)
  • ‘Zieleman’ productie: Waterland film, regie: Ben Somebogaard (2011,tv speelfilm)
  • ‘Docklands’ productie: Lemming Film, regie: Ties Schenk & Jessie van Vreden (2010, tv serie)
  • ‘Loft (NL)’ productie: Woestijnvis, regie: Antoinette Beumer (2010, speelfilm) Nederlandse remake van de Belgische Loft
  • ‘Dossier K’ productie: MMG Film & TV Production, regie: Jan Verheyen (2009, speelfilm)
  • ‘De Storm’ productie: NL Film, regie: Ben Sombogaart (2009, speelfilm)
  • ‘Kikkerdril’ productie: Lemming film, regie: Simone van Dusseldorp (2009, speelfilm)
  • ‘LOFT’ productie: Woestijnvis, regie: Erik van Looy (2008, speelfilm)
  • ‘Brightflight’ productie: idtV-Film , regie: Ben Somebogaard (2008, speelfilm)
  • ‘Ooit’ productie: Ijswater Film & Television, regie: Jaap van Heusden (2008, tv speelfilm)
  • ‘LOS’ productie: MMG Film & TV Production, regie: Jan Verheyen (2008, speelfilm)
  • ‘Salt of this Sea’ productie: JBA Productions, regie: Annemarie Jacir (2008, speelfilm)
  • ‘The Bird Can’t Fly’ productie: IMG Productions Johannesburg, regie: Threes Anna (2007, speelfilm) genomineerd voor beste SoundDesign NFF 2007
  • ‘Ben X’ productie: MMG Film & TV Production, regie: Nic Balthazar (2007, speelfilm) Grand prix of the Americas Montreal 2007
  • ‘Ernst & Bobbie en de geslepen Onix’ productie: ctm / m4all, regie: Pieter Walther Boer (2007, speelfilm)
  • ‘Windkracht 10’ productie: MMG Film & TV Production, regie: Hans Herbots (2006, speelfilm)
  • ‘Blindgangers’ productie: Motel Films, regie: Tallulah Schwab (2006, korte speelfilm)
  • ‘Subiet’ productie: Lemming film, regie: Simone van Dusseldorp (2006, korte speelfilm)
  • ‘Het Zusje’ productie: Lemming film, regie: Marco van Geffen (2006, korte speelfilm)
  • ‘Dobli’ productie: IJswater film, regie: Johan Timmers (2006, korte speelfilm)
  • ‘Het Monsterlijk toilet’ productie: IJswater film, regie: Simone v Dusseldorp (2006, korte speelfilm)
  • ‘Ik omhels je met duizend armen’ productie: idtV-Film, regie: Willem van der Sande Bakhuyzen (2006, speelfilm) gouden kalf beste geluid en beste vrouwelijke bijrol
  • ‘Vuurzee’ productie: VARA, regie: Joram Lürsen / Arno Dierickx (2005/6, 12 tv serie)
  • ‘Diep’ productie: IJswater film, regie: Simone v Dusseldorp (2005, speelfilm) gouden kalf beste vrouwelijke actice
  • ‘Rijexamen’ productie: Entermorfic Pictures, regie: Tallulah Schwab (2005, korte speelfilm)
  • ‘LEEF!’ productie: idtV-Film, regie: Willem van de Sande Bakhuyzen (2005, speelfilm)
  • ‘Pluk van de Petteflet’ productie: BosBros, regie: Ben Sombogaard & Pieter van Rijn (2004, speelfilm)
  • ‘Floris’ productie: NL films, regie: Jean van der Velde (2004, speelfilm)
  • ‘De Dominee’ productie: Theoremafilms, regie Gerrard Verhage (2004, speelfilm)
  • ‘Bloot’ productie: Submarine, regie: Mischa kamp (2004, pilot van een geanimeerde documentaire serie)
  • ‘Geheimen van het Schoolplein’ productie: VPRO – jeugd, regie: Simone van Dusseldorp (2004, tv serie & Website)
  • ‘Ibbeltje’ productie: Bos Bros, regie Ben Sombogaard (2004, tv serie)
  • Feestje’ productie: pvp pictures, regie Ruud van Hemert (2004, speelfilm)
  • ‘De zaak Alzheimer’ productie: MMG Film & TV Production, regie Erik van Looy (2003, speelfilm)
  • ‘De Man in de Linnekast’ productie: de Luwte, regie Tallulah Hazekamp Schwab (2003, kortefilm in serie KORT)
  • ‘GRIMM’ prod; GranietFilm, regie Alex van Warmerdam (2003, speelfilm)
  • ‘Adrenaline’ prod/regie: Roel Reine (2003, speelfilm)
  • ‘De Tweeling’ productie: idtV-Film, regie: Ben Sombogaart (2002, speelfilm)
  • ‘Lagos’ productie: Pieter Van Huystee Film & TV Production, regie: Bregtje van der Haak (2002, documentaire)
  • ‘De Oesters van Nam Kee’ productie: Egmond Film, regie: Pollo de Pimentel (2002, speelfilm)
  • ‘Rana’s Wedding’ productie: Augustus Film, regie: Hany Abu-Assad (2002, speelfilm) aka ‘Jerusalem Another Day’
  • ‘De Enclave’ productie: M&B Film, regie: Willem van de Sande Bakhuizen (2002, 3 delige tv serie)
  • ‘Het Stenen Vlot’ productie: MGS Film, regie: George Sluyzer (2002, speelfilm) aka ‘La Balsa De Piedra’ en ‘The Stone Raft’
  • ‘EXIT’ productie: ijswater Film, regie: Simone v Dusseldorp (2001, korte film, onderdeel van NPS ‘KORT’)
  • ‘Adriaans Plaag’ productie: All Yours Film, regie Jos Driessen (2001, korte film, onderdeel van NPS ‘KORT’)
  • ‘Nynke’ productie: Egmond Film and Television, regie: Pieter Verhoeff (2001, speelfilm), winnaar 2 gouden kalveren 2001
  • ‘Villa Des Roses’ productie: Favourite Films / Isabella Films / Samsa Films / Dan Films, regie: Frank van Passel (2001, speelfilm)
  • ‘De Verlossing’ productie: Corsan / Studio Nieuwe Gronden, regie Hugo Claus (2001, speelfilm)
  • ‘Wilhelmina’ productie: Solo Film, regie Olga Madsen (2001, 4 delige tv serie)
  • ‘Ik Ook Van Jou’ productie: Theoremafilms, regie: Ruud van Hemert (2001, speelfilm)
  • ‘Reis naar de maan’ productie: ZigZag films, regie Joost Ranzijn (2000, korte speelfilm)
  • ‘Desi’ productie: Pieter Van Huystee Film & TV Production, regie: Maria Ramos (2000, documentaire) winnaar IDFA publieksprijs 2000 en gouden kalf 2001
  • ‘Lied van 80 Lentes’ productie: Pieter Van Huystee Film & TV Production, regie: Marieke van de Winden (2000, documentaire)
  • ‘Het negende uur’ productie: EO televisie, regie: Gerrard Verhage (2000. tv speelfilm)
  • ‘Boris’ productie: Bos Bros, regie Simone v Dusseldorp, productie Bos Bros (2000, korte tv speelfilm)
  • ‘Lek’ productie: M+B film, regie: Jean van de Velde (2000, speelfilm) winnaar 3 gouden kalveren 2000
  • ‘Zoenzucht’ productie: VPRO, regie Bie Boeikens (2000, korte tv speelfilm)
  • ‘Storm in mijn hoofd’ productie: Blue Horse Production, regie: Frans Weisz (1999, Telefilm)
  • ‘Duinzicht boven’ productie: NPS, regie: Gerardjan Rijnders (1999, tv speelfilm)
  • ‘Shades’ productie: Corsan, regie: Erik van Looy (1999, speelfilm)
  • ‘The Delivery’ productie: Two Independent, regie: Roel Reine (1999, speelfilm) winnaar gouden kalf voor beste film 1999
  • ‘De Ziener’ productie: Egmond Film, regie: Gerrit van der Elst (1998, tv speelfilm)
  • ‘Met gekruisde vingers’ productie: NPS, regie: Simone van Dusseldorp (1998, korte tv speelfilm)
  • ‘Tussen de bomen’ productie: NPS, regie: Robert Jan Westdijk (1998 korte tv speelfilm)
  • ‘Abeltje’ productie: Bos Bros, regie: Ben Sombogaard (1998, speelfilm en 7-delige tv-serie)
  • ‘Otje’ productie: Bos Bros, regie: Joram Lursen en Simone van Dusseldorp (1997/98: 13 delige tv serie)

 

Geluidsnabewerking, Sounddesign & Mixage:

  • ‘Rockumentary Grunn, Vortex en Come Correct’, productie: Roeland Dijksterhuis (2017, korte documentaires)
  • ‘the Gap’ productie: VIVI film, regie: Patrick Vandenbroeck  (2016, korte animatie film)
  • ‘De Poel’ productie: House of the Nether Horror, regie: Chris W Michell (2014, speelfilm) Gouden kalf voor beste sound design
  • ‘Fijnstof’ productie: milieu defensie, regie: Robbert Jan Vos (2013, korte documentaire)
  • ‘Niks Aan De Hand’ productie: ZigzagFilm, regie Joost Ranzijn (2013, speelfilm)
  • ‘De Marathon – trailer’ productie: Eyeworks Film & TV Drama, regie: DiederickKoopal (2012, trailer)
  • ‘Old Stars – teaser’ productie: Rolf Koot productions, regie: Jan van de Velde (2011, teaser)
  • ‘Rumoer’ prod/regie: Jan Doense (2011, korte speelfilm)
  • ‘Soy’ regie/productie: Arash Tagarian (2010, korte speelfilm)
  • ‘Dag Buurvrouw’ regie/productie: Robbert Jan Vos, (2009, korte speelfilm)
  • ‘MultiCulti Story’ regie: ZigzagFilm, regie: Joost Ranzijn (2008, speelfilm)
  • ‘Vrouwen om van te houden’ regie: Jane Waltman, productie: ZigZagFilm (2007, documentaire)
  • ‘Sjonnies Offer’ regie: ZigzagFilm, regie: Joost Ranzijn (2006, korte verfilming smartlap)
  • ‘Wild Romance’ productie:  M4all, regie: Jean van de Velde (2006, trailer)
  • ‘Attached to Omars Life for 7 minutes’ regie/productie: Robbert-Jan Vos (2006, korte speelfilm)
  • ‘LEEF!’ productie: idtV-Film, regie: Willem van de Sande Bakhuyzen (2005, trailer)
  • ‘Autumn Leaves’ regie/prod Arash Tagarian (2005, korte speelfilm)
  • ‘Woensdag’ regie Bob Embrechts & Jean Paul Arends, prod Asura pictures (2005, slasher speelfilm)
  • ‘Ver Weg’ regie Jan Doense, prod Theoremafilms (2004, korte film in serie KORT)
  • ‘Het Klokkenspel’ dir/prod Edward Koldewijn (2004, short film in NFTVM’s ‘verknipt’)
  • ‘Wonderland’ regie Robbert Oey, prod Pieter van Huystee Film en TV Producties BV (2004, 3-delige documentaire)
  • ‘Tuinverhalen’ regie Boris Gerrits, productie Pieter van Huystee Film en TV Producties BV (2004, documentaire)
  • ‘PONG’ regie: Arnout Noordergraaf (2003, korte film met live muziek)
  • ‘Open Minded’ prod/regie: Jos Driesen (2003, korte film in NFTVM serie ‘verknipt’)
  • ‘Juggernaut’ prod/regie: Rob Das (2003, documentaire)
  • ‘Zaad’ prod/regie: Mischa Alexander (2002, korte speelfilm)

 

compositie:

  • ‘ABI II’ productie: IJswater film, dir: Simone v Dusseldorp (2009, 5 episode tv series)
  • ‘gekke loopjes lied’ uit ‘Kikkerdril’ productie: Lemming Film & Bos Bros. Film & TV Productions, regie: Simone v Dusseldorp (2009, speelfilm)
  • ‘ABI’ productie: IJswater film, regie: Simone v Dusseldorp (2007, 5 delige kinder serie)
  • ‘het Monsterlijk toilet’ productie: IJswater film, regie: Simone v Dusseldorp (2006, korte speelfilm) genomineerd voor beste fictie Cinekid 2007
  • ‘Landloper’ & ‘Strandloper’ productie: Tri-eye, regie Paul & Menno de Nooijer (2002, tv commercials voor Omroep Zeeland Radio)
  • ‘Paper Crysanthimum’ productie: culture coalision, regie Scott Blick (2002, muziektheater)
  • ‘Female Dear’ productie: Korzo theater,choreografie Laura Moro (2001, ballet)
  • ‘Geheime Gedachten’ productie: VPRO-jeugd, regie: Simone van Dusseldorp (2001, 6 delige tv-serie) winnaar Prix de Jeunesse 2002 (cat: fiction 11+)
  • ‘HET’ regie: Simone v Dusseldorp (2000, korte speelfilm) winnaar NPS prijs voor de korte film 2000
  • ‘Cloud Jugler’ productie: Korzo theater & Scott Blick, regie: Scott Blick (1996, muziek theater)
  • ‘Film Festival Zeeland’ productie: Tri eye, regie: Paul & Menno de Nooijer (1998, bioskoop trailer voor film festival Zeeland 1998)
  • ‘EXIT’ productie: Meerkat productions, regie: Paul & Menno de Nooijer (1997, speelfilm)
  • ‘Papieren illusie’ productie: Meerkat productions, regie: Paul & Menno de Nooijer (1995, comercial voor filmblad ‘Skrien’)
  • ‘HS 604’ regie: Thomas Taubman (1995, korte speelfilm)
  • ‘1995-1995’ productie: Meerkat productions, regie: Paul & Menno de Nooijer (1995, stopmotion animatie)
  • ’10 dagen’ door studenten van de foto-akademie Den Haag (1995, stopmotion animatie olv. Paul & Menno de Nooijer)
  • ‘MudBrain’ regie: Wendela Scheltema (1994, korte docu-drama op speelfilm)

 

theater techniek en geluids ontwerp:

  • ‘Song Cycle’ productie: Rutger van Otterloo, compositie: Natalia Dominguez Rangel (2015, muziek)
  • ‘Tales of stillness’ productie: Narantie productions, choreografie: Desiree Delauney, compositie & uitvoering: Anne Wellmer (2001, ballet)
  • ‘Pulsing Chambers’ productie: Ereprijs en Korzo theater, compositie: Daniel Landou (2000, muziek lokatie project)
  • ‘Opera des Nuda’ productie: Korzo theater, compositie: Maria Estafes (1999, muziektheater)
  • ‘Anna Shahid’ productie: Korzo theater. compositie: Daniel Landou (1999, muziektheater)
  • ‘Human Shields’ productie: Korzo theater, compositie: Isak Goldschneider, (1999, muziektheater)
  • ‘NON:OPERA’ productie: Korzo theater, compositie: Isak Goldschneider (1997, muziektheater)

 

overig:

  • ‘SoundTraveling’ live geluidsbewerking tijdens compositie van Bart Suer en ‘SFEQ’ voor NPS tijdens de jazz marathon van (2001, concert)
  • ‘BigScaleRacing’ aditionele geluidseffecten voor PC race spel van BumbleBeast (2002, computer spel)